Поселення/виселення

 Гості можуть заселятися в свої кімнати з 13:00. Також гості можуть заїхати раніше та залишити свій багаж в хостелі, але доступ до кімнат буде лише після 13:00, якщо інше не було погоджено з адміністрацією.

Виселення здійснюється до 11:00. Гості, які виїжджають, повинні зібрати всі свої речі і звільнити кімнату до 11:00. Також можливо залишити багаж в хостелі до повного виїзду після погодження з адміністрацією. Гість зобов’яний повернути ключ від камери схову та рушник адміністратору, якщо він їх отримував.  Ключі та рушники видаються під заставу (суму треба уточнювати у адміністратора)

Якщо ви плануєте заїхати раніше встановленого часу (з 6:00 до 13:00) або виїхати пізніше (з 11:00 до 18:00), то вам потрібно буде доплатити за додаткові години згідно з тарифами, які можна уточнити у адміністратора. Ця послуга можлива тільки при наявності вільних місць.

Якщо ви не встигаєте заїхати в хостел до 14:00, просимо вас попередити про це адміністрацію хостела завчасно, але не пізніше 18:00. В іншому випадку ваше бронювання буде скасовано.

Заїзд в хостел можливий тільки при наявності паспорта (внутрішнього або закордонного) або іншого документа з фотографією, виданого державним органом, який засвідчує особу (водійське посвідчення, студентський квиток, військовий квиток тощо). Неповнолітні гості, які вже мають паспорт, зобов’язані мати при собі нотаріально завірену довіреність від одного з батьків, яка дозволяє самостійно проживати в хостелі.

Оплата

Оплата здійснюється при заселенні за весь період проживання. В іншому випадку адміністрація залишає за собою право скасувати ваше бронювання за неоплачені дні. Якщо ви проживали в хостелі і бажаєте продовжити термін проживання, то вам потрібно дізнатись про цю можливість у адміністратора і при наявності вільних місць внести оплату за наступний день до 11:00. За ключ від скриньки для зберігання речей, ключ від кімнати або рушник, необхідно залишити заставу в розмірі 50 грн/річ. Застава повертається  при виселенні. Ви також можете самостійно забронювати місце в хостелі на нашому сайті leoterra.com

Поведінка

В хостелі заборонено шуміти після 23:00 та до 9:00.

Також заборонено вживати алкогольні напої та перебувати в нетверезому стані.

Курити в приміщенні хостела, окрім спеціально відведенних місць.

Після використання посуду гості зобов’язані одразу його помити та покласти на місце.

В цілях безпеки заборонено користуватися електроприладами ( чайник, кип’ятильник, праска, обігрівач) крім тих, що є в хостелі.

Гості можуть з 9:00 до 22:00 запросити до себе друзів на короткий термін (до 2 годин), погодивши цей візит з адміністратором.

Проживання в хостелі з домашніми тваринами не дозволяється.

Приватна власність

Хостел не несе відповідальності за втрату, крадіжку або пошкодження речей гостя.

Гість має сам слідкувати за своїми речами і своєчасно класти їх в шафу та закривати на ключ.

Пошкодження власності хостела        

В разі втрати або пошкодження  власності хостела, заподіянного внаслідок невідповідної поведінки гостя або запрошених ним друзів, гість повинен відшкодувати всі збитки. Якщо гість вчинив безлад, він мусить за собою прибрати.

 

За порушення правил проживання в хостелі адміністрація залишає за собою право відмовити гостю в подальшому проживанні без повернення грошей.

ВЖЕ ГОТОВІ ДО НАС ЗАВІТАТИ?

Просто забронюйте хостел