Музей зброї, міський арсенал

Музей зброї - відділ Львівського історичного музею з постійною експозицією зброї у хронологічному порядку її виникнення і використання, зібраної з 30 країн світу.  Знаходиться музей у приміщені міського арсеналу, який з 1556р. був фортецею міста.

Унікальним експонатом музею є німецький меч 16 ст.. Ймовірно, що ця зброя була власністю однієї з видатних німецьких ковальських сімей. Рукоятка меча прикрашена звичайною шкірою, і шкірою ската - дуже цінним на той час матеріалом.

Ще одним незвичайним експонатом є шабля-трофей Віденської битви. Особливість цієї зброї в тому, що вона має два леза. Цей експонат оснащений гравіруванням на ньому першими тридцятикнижжями з Корану. За легендою  такою зброєю володів пророк Магомет і полководець Чингісхан.

Також у колекції музею  - десятки цінних видів озброєння, багато з них декоровані: самоцвітами, золотом, коралами, слоновою кісткою, перлами. Є тут зброя з Африки, Німеччини, Польщі, Японії, Австрії.

Найбільше у власності музею холодної зброї. Представлені всі типи середньовічних мечів, ятагани, алебарди, булави тощо. Також в музеї можна побачити унікальні давньоруські булави 11 - 12 ст., обладунки «крилатих гусарів» Речі Посполитої та іранський щит 17 ст., татарський щит-калкан 17 ст., виконаний з виноградної лози, а також зброя, виготовлена ​​гуцульськими майстрами в 18-19 ст.

Дістатися музею можна за 10-15 хвилин.

ВЖЕ ГОТОВІ ДО НАС ЗАВІТАТИ?

Просто забронюйте хостел