Італійське подвір’я

Італійське подвір’я - двір Палацу Корнякта. Палац був зведений у 1580р. Павлом Римлянином і  Петром Барбоною у стилі італійського ренесансу у поєднані з місцевими старовинними традиціями будівництва. Тут  присутня атмосфера двориків Венеції та Риму.

Дворик вабить і туристів, і місцевих своєю тишею, відсутністю натовпів, запашною кавою і красою.  У теплий сезон тут працює кафе, де можна посмакувати італійськими стравами і випити філіжанку кави, послухати живу музику щовечора або насолодитися італійськими виконамцями з вінілу. Щосуботи о 21:00 тут можна відпочити за переглядом кінофільму.  

У 1908р. Палац і подвір'я  перейшли у власність міста і з того часу  тут функціонує Львівський історичний музей. Цікавинкою подвір'я є ганебний стовп. Ця інсталяція відтворює ката з мечем у руках і богиню правосуддя Феміду, у якої в руці ваги. Колись у Львові на площі Ринок знаходився стовп ганьби, де карали дрібних злодіїв, хуліганів.

Насолодитися італійською атмосферою і відвідати історичний музей можна за адресою пл. Ринок,6. З хостелу можна дійти лише за 10 хвилин.

ВЖЕ ГОТОВІ ДО НАС ЗАВІТАТИ?

Просто забронюйте хостел