OSTRIV Восьмимісна кімната на 3 поверсі

великий стіл та стільці

Велика восьмимісна кімната з двоярусними ліжками, обладнаними розетками та світильниками біля кожного ліжка. Також є індивідуальні шафи для кожного гостя з розетками всередині, вішалка для одягу, стіл та стільці.

Забронювати

220 грн
За ніч

OSTRIV Восьмимісний номер на 2 поверсі

Восьмимісна кімната з двоярусними ліжками, обладнаними розетками та світильниками біля кожного ліжка. Також є індивідуальні шафи для кожного гостя з розетками всередині, вішалка для одягу.

Забронювати

220 грн
За ніч

CENTRUM 8-МІСНИЙ НОМЕР 4 поверх

Восьмимісна кімната на 4 поверсі обладнана чотирма дерев'яними двоярусними ліжками з ортопедичними матрацами. Біля кожного ліжка є розетка. Нижні ліжка обладнані світильниками. Для кожного гостя є шафка, яка закривається на ключ. Також в кімнаті є робочий стіл та стілець.

Забронювати

170 грн
За ніч

CENTRUM 8-МІСНИЙ НОМЕР

Восьмимісна кімната обладнана чотирма дерев'яними двоярусними ліжками з ортопедичними матрацами. Біля кожного ліжка є розетка. Нижні ліжка обладнані світильниками. Для кожного гостя є шафка, яка закривається на ключ. В кімнаті є робочий стіл та стілець.

Забронювати

140 грн
За ніч

LEOSPHERE 8-МІСНИЙ НОМЕР

Восьмимісна кімната обладнана двоярусними ліжками з ортопедичними матрацами, шафами для зберігання речей, які зачиняються на ключ. В кімнаті є балкон.

Забронювати

200 грн
За ніч