OSTRIV Шестимісна кімната

Світла шестимісна  кімната з двоярусними ліжками, обладнаними розетками та світильниками біля кожного ліжка. Також є індивідуальні шафи для кожного гостя з розетками всередині, стіл, стул, вішалка для одягу. 

Забронювати

200 грн
За ніч

OSTRIV Шестимісна кімната

4 одноярусних ліжка

Світла шестимісна  кімната з двома двоярусними ліжками та двома одноярусними ліжками, обладнаними розетками та світильниками біля кожного ліжка. Також є індивідуальні шафи для кожного гостя з розетками всередині, стіл, стілець, вішалка для одягу. 

Забронювати

200 грн
За ніч

OSTRIV Шестимісна кімната з диваном

є диван

Світла шестимісна  кімната з двоярусними ліжками, обладнаними розетками та світильниками біля кожного ліжка. Також є індивідуальні шафи для кожного гостя з розетками всередині, стіл, стілець, вішалка для одягу. В кімнаті стоїть диван, який при потребі можна використати як додаткове ліжко.

Забронювати

200 грн
За ніч

OSTRIV Шестимісна кімната на другому поверсі

Світла шестимісна  кімната з двоярусними ліжками, обладнаними розетками та світильниками біля кожного ліжка. Також є індивідуальні шафи для кожного гостя з розетками всередині, стіл, стілець, вішалка для одягу. В кімнаті стоїть розкладне крісло, яке при потребі можна використати як додаткове ліжко.

Забронювати

200 грн
За ніч

SEVEN 6-МІСНИЙ НОМЕР

Шестимісна кімната на 1 поверсі обладнана двоярусними ліжками з ортопедичними матрацами, шафами для зберігання речей, які зачиняються на ключ.

Забронювати

170 грн
За ніч

SEVEN 6-МІСНИЙ НОМЕР (жіночий)

Шестимісна жіноча кімната на 2 поверсі обладнана двоярусними ліжками з ортопедичними матрацами, шафами для зберігання речей, які зачиняються на ключ. В кімнаті є санвузол з душовою кабіною.

Забронювати

180 грн
За ніч