Містер 6-МІСНИЙ ЖІНОЧИЙ НОМЕР з санвузлом( 306А)

Шестимісна кімната обладнана двоярусними  ліжками з ортопедичними матрацами, шафами для зберігання речей, які зачиняються на ключ, вішалкою для одягу,

Забронювати

230 грн
За ніч

OSTRIV Шестимісна кімната

Світла шестимісна  кімната з двоярусними ліжками, обладнаними розетками та світильниками біля кожного ліжка. Також є індивідуальні шафи для кожного гостя з розетками всередині, стіл, стул, вішалка для одягу. 

Забронювати

230 грн
За ніч

OSTRIV Шестимісна кімната

4 одноярусних ліжка

Світла шестимісна  кімната з двома двоярусними ліжками та двома одноярусними ліжками, обладнаними розетками та світильниками біля кожного ліжка. Також є індивідуальні шафи для кожного гостя з розетками всередині, стіл, стілець, вішалка для одягу. 

Забронювати

230 грн
За ніч

OSTRIV Шестимісна кімната з диваном

є диван

Світла шестимісна  кімната з двоярусними ліжками, обладнаними розетками та світильниками біля кожного ліжка. Також є індивідуальні шафи для кожного гостя з розетками всередині, стіл, стілець, вішалка для одягу. В кімнаті стоїть диван, який при потребі можна використати як додаткове ліжко.

Забронювати

230 грн
За ніч

OSTRIV Шестимісна кімната на другому поверсі

Світла шестимісна  кімната з двоярусними ліжками, обладнаними розетками та світильниками біля кожного ліжка. Також є індивідуальні шафи для кожного гостя з розетками всередині, стіл, стілець, вішалка для одягу. В кімнаті стоїть розкладне крісло, яке при потребі можна використати як додаткове ліжко.

Забронювати

230 грн
За ніч