Поселення/виселення

Гості можуть заселятися в свої кімнати з 12:00, але в дні підвищеного попиту - з 13:00. Також гості можуть заїхати раніше та залишити свій багаж в хостелі, але доступ до кімнат буде лише після 12:00 (або 13:00), якщо інше не було погоджено з адміністрацією.
Виселення здійснюється до 11:00. Гості, які виїжджають, повинні зібрати всі свої речі і звільнити кімнату до 11:00. Також можливо залишити багаж в хостелі до повного виїзду після погодження з адміністрацією. Гість зобов’язаний повернути ключ від камери схову адміністратору, якщо він його отримував.

Якщо ви плануєте заїхати раніше встановленого часу (з 6:00 до 12:00) або виїхати пізніше (після 18:00), вам необхыдно доплатити за додаткові години згідно з тарифами, які можна уточнити у адміністратора. Ця послуга можлива лише за наявності вільних місць.
Якщо ви не встигаєте заїхати в хостел до 14:00, просимо вас попередити про це адміністрацію хостела завчасно, але не пізніше 18:00. В іншому випадку ваше бронювання буде скасовано.
Заїзд в хостел можливий тільки за наявності паспорта (внутрішнього або закордонного) або іншого документа з фотографією, виданого державним органом, який засвідчує особу (водійське посвідчення, студентський квиток, військовий квиток тощо). Неповнолітні гості, які вже мають паспорт, зобов’язані мати при собі нотаріально завірену довіреність від одного з батьків, яка дозволяє самостійно проживати в хостелі.

Оплата

Оплата здійснюється під час заселення за весь період проживання. В іншому випадку адміністрація залишає за собою право скасувати ваше бронювання за неоплачені дні.Якщо ви проживали в хостелі і бажаєте продовжити термін проживання, вам необхідно дізнатись про цю можливість у адміністратора і за наявності вільних місць здійснити оплату за наступний день до 11:00. За ключ від скриньки для зберігання речей, ключ від кімнати  необхідно залишити заставу в розмірі 50 грн/річ. Застава повертається  при виселенні.

Поведінка

В хостелі заборонено шуміти після 23:00 та до 9:00. Також заборонено вживати алкогольні напої та перебувати в нетверезому стані. Палити в приміщенні хостела та в під’їзді заборонено, окрім спеціально відведених місць.
Після використання посуду гості зобов’язані одразу його помити та покласти на місце. 
В цілях безпеки заборонено користуватися електроприладами (чайник, кип’ятильник, праска, обігрівач) крім тих, що є в хостелі.
Гості можуть з 9:00 до 22:00 запросити до себе друзів на короткий термін (до 2 годин), погодивши цей візит з адміністратором.
Проживання в хостелі з домашніми тваринами заборонено.

Приватна власність

Хостел не несе відповідальності за втрату, крадіжку або пошкодження речей гостя. Гість має сам слідкувати за своїми речами і своєчасно класти їх в шафу та закривати на ключ.

 

Пошкодження власності хостела

  
В разі втрати або пошкодження власності хостела, заподіянного внаслідок невідповідної поведінки гостя або запрошених ним друзів, гість повинен відшкодувати всі збитки. Якщо гість вчинив безлад, він мусить прибрати за собою.

 

За порушення правил проживання в хостелі адміністрація залишає за собою право відмовити гостю в подальшому проживанні без повернення грошей.   

ВЖЕ ГОТОВІ ДО НАС ЗАВІТАТИ?

Просто забронюйте хостел